Działka budowlana, ul. Modelarska
Modelarska, Kruszyn, kujawsko-pomorskie
- 118 000 zł
- 916 m²
- 128,82 zł/m²
Mirosław Wysocki
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Modelarska
Modelarska, Kruszyn, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
20 kwietnia 2026
Działka budowlana, ul. Modelarska
Zaktualizowane: 20 kwietnia 2026
118 000 zł 916 m² 128,82 zł/m²
nieregularnyMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 118 000 zł (128,82 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 916 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Kujawskie, zaktualizowane: 20.04.2026
- numer ogłoszenia: 1096
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Modelarska, Kruszyn, Włocławek, włocławski, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, łąka, las, rzeka
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż w miejscowości Kruszyn w Gminie Włocławek, powiat włocławski 8 (osiem) atrakcyjnych działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni: od 0,0713 ha do 0,1017 ha (powierzchnia oraz wymiary działek z cenami - jak na zdjęciach) wraz z jednym udziałem (1/9)w działkach przeznaczonych pod drogi wewnętrzne - dojazdowe do drogi publicznej . (...)