Dom, ul. Kasztanowa
Kasztanowa, Kruszyn, dolnośląskie
- 4 000 000 zł
- 442,60 m²
- 9 037,51 zł/m²
Renata Kura
Skontaktuj się
Dom, ul. Kasztanowa
Kasztanowa, Kruszyn, dolnośląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Dom, ul. Kasztanowa
Zaktualizowane: 18 maja 2026
4 000 000 zł 442,60 m² 9 037,51 zł/m²
dom wolnostojący
7
1 801 m²
tak
2009
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
7Powierzchnia działki:
1 801 m²Miejsce postojowe:
takRok budowy:
2009Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 4 000 000 zł (9 037,51 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 442,60 m² (407,50 m² powierzchni użytkowej), 7 pokoi, 3 łazienki; stan: wysoki standard (dom pod klucz)
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2009
- technika budowy: inna; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- Działka: 1 801 m²
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: taras (74,10 m²)
- Kuchnia: oddzielna
- Media: prąd, gaz; ogrzewanie: gazowe
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: alarm, drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: SDLIKA659
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kasztanowa, Kruszyn, Bolesławiec, bolesławiecki, dolnośląskie
Opis nieruchomości
W spokojnej części miejscowości Kruszyn, w bezpośrednim sąsiedztwie Bolesławca, znajduje się rezydencja, która w subtelny sposób łączy reprezentacyjność z komfortem codziennego życia.
Już od progu dom buduje swoje pierwsze wrażenie - przestronny, jasny hol wykończony połyskującym granitem wprowadza atmosferę ładu i ponadczasowej elegancji. Dalej przestrzeń otwiera się w sposób przemyślany i konsekwentny, prowadząc do głównej części dziennej, która stanowi serce tej nieruchomości. (...)
699 585...
699 585 031